lista FINALISTÓW 8 edycji Olimpiady z WoPiZKZ

KOMUNIKAT

Komitet Główny ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową 

 po wnikliwej ocenie prac nadesłanych na adres olimpiada2etap@sdsiz.com.pl ma zaszczyt ogłosić

listę FINALISTÓW 8 edycji Olimpiady z WoPiZKZ.

Wszystkim Uczestnikom ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Opiekunom za wspaniałą pracę pedagogiczną  z uczestnikami i osiągnięte przez nich efekty.

Gratulujemy Finalistom i ich Opiekunom i do zobaczenia w Warszawie.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 08.04.2018 roku, do Wszystkich Finalistów i  ich Opiekunów zostanie wysłana informacja o zakwalifikowaniu się ucznia do 3 etapu. Prosimy o potwierdzenie otrzymanego maila i przygotowanie informacji zgodnie z zawartym załącznikiem.

 

LISTA FINALISTÓW

8 edycji ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową 

 

Imię

Nazwisko

Szkoła

Miejscowość szkoły

Wyniki po II etapie

Julia

Famuła

I Liceum Ogólnokształcące

Olesno

300

Edyta

Giedrewicz

IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Białystok

295

Kamil

Górnicki

Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki

Zielona Góra

295

Dominika

Józwik

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki

300

Konrad

Kalinowski

IV LO w Białymstoku

Białystok

295

Piotr

Kawalec

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

Koszalin

295

Ada

Kubielska

Zespól Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku

Włocławek

295

Damian

Lewandowski

Zespół Szkół Samochodowych

Włocławek

300

Weronika

Malinowska

Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki

Zielona Góra

295

Paulina

Piecuch

LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka"

Warszawa

295

Damian

Piętka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte

Garwolin

300

Zuzanna

Radlak

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu

Opole

295

Mateusz

Rusak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte

Garwolin

300

Milena

Rutkowska

LO. im. Stefanii Sempołowskiej

Warszawa

295

Anna

Urbaniak

Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego

Konin

295

Julita

Wolska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu

Nowy Targ

300

 

Koordynator Merytoryczny Olimpiady

Jagoda Kropidłowska